Program szkolenia

Play and Stay
 

Program „Play and Stay” skierowany jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Ideą programu jest pozytywne podejście do pierwszego kontaktu z tenisem i pokazanie nowym adeptom, że tenis to czysta przyjemność, a co więcej jest łatwy i daje radość oraz przyjemność z gry. Już od pierwszych zajęć serwujesz, rozgrywasz i wygrywasz punkty.

Cennik 

- Trening indywidualny 60 PLN + kort (40-80)

- Grupa 2 osobowa 70 PLN + kort (40-80)

- Grupa 3 osobowa 80 PLN + kort (40-80)

Tennis 10
 

Tennis10 to tenis dla najmłodszych, poniżej 10 lat, zawodnicy grają na mniejszym korcie wolniejszymi Czerwonymi, Pomarańczowymi i Zielonymi piłkami. Jest to zabawowa forma gry w tenisa aby dzieciaki w przyjemny i łatwy sposób zaczęły grać na punkty, rozwijały technikę, taktykę i pokochały ten sport. Dostosowując sprzęt i wymiary boiska do proporcji dziecka jesteśmy wstanie nauczyć szybciej odpowiedniej techniki aby mogły zająć się rozwijaniem zaawansowanych taktyk których nie byłyby w stanie zastosować grając żółtymi piłkami na dużym korcie. Tenis10 jest częścią programu ITF Tennis Play and Stay. Są trzy poziomy które dają dzieciakom możliwość rozpoczęcia szkolenia na odpowiednim poziomie Czerwony 1 Poziom, Pomarańczowy 2 Poziom, Zielony 3 Poziom. Po ukończeniu takiego szkolenia jesteśmy w stanie ocenić czy tenisista będzie mógł kontynuować naukę gry w tenisa na poziomie rekreacyjnym czy sportowym.  

 

Cennik

- Grupa 2-4 Osobowa 60 PLN/h

- Grupa 4-6 Osobowa 50 PLN/h

Tennis Xpress
 

Tenis Xpress to program nauki gry w tenisa dla dorosłych. Podstawą programu jest opracowany przez ITF 10-godzinny kurs realizowany w formie zajęć grupowych. Celem programu Tenis Xpress jest pokazanie, że grać w tenisa można nauczyć się w każdym wieku oraz obalenie mitu, że tenis to niedostępny sport. Atrakcyjna forma zajęć w grupach, szybka forma kursu pomoże nam później określić optymalną formę prowadzenia zajęć.

Cennik

- Grupa 2-4 Osobowa 600 PLN/10h

- Grupa 4+ Osobowa 500 PLN/10h

PRO Tennis Player
 

Program dla młodych zawodników którzy zamierzają startować w turniejach młodzieżowych a następnie myślą o graniu wyczynowym. W naszym szkoleniu przekazujemy podopiecznym wiedzę, szkolimy umiejętności oraz uczymy jak sobie radzić z wyzwaniami na korcie i poza nim. Po to aby stworzyć im jak najlepsze możliwości i narzędzi do osiągnięcia wymarzonego celu. Jest to nasz program oparty o światowe standardy,  odpowiednio dopasowany do potrzeb indywidualnych zawodnika.  

Cennik

Cena do ustalenia

 

Yellow Tennis

Program skierowany jest do młodzież wieku 11-18, zarówno początkujących jak i tenisistów którzy ukończyli już program Tennis10. Są to zajęcia prowadzone w grupie 2-4 osobowych pod opieką trenera prowadzącego, treningi prowadzone są 2-3 razy w tygodniu na poziomie rekreacyjnym. Celem programu jest zachcenie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, nauczenie się podstaw gry w tenisa, współdziałania, rywalizacji i pracy w grupie. Tak aby nasi podopieczni aktywnie i w przyjaznej atmosferze kontynuowali grę w tenisa w ligach i turniejach amatorskich w dalszym życiu. By tenis towarzyszył im jako aktywna forma spędzania czasu. 

Cennik

Grupa 2-4 osobowa, 70 PLN/h